Chcesz uzyskać nietuzinkowy efekt w swojej przestrzeni? Zachęcamy Cię do zapoznania się ze sztuką dekoracji wnętrz w duchu wabi-sabi. Ściana utrzymana w tym stylu to hołd dla piękna niedoskonałości, nieregularności i kształtów inspirowanych zjawiskami przyrodniczymi. Z dumą prezentujemy unikalne podejście do ozdabiania wnętrz, wprowadzając do nich namiastkę nieokiełznanych żywiołów natury. Burzowe niebo lub krystaliczny blask rosy, umożliwią Ci odnalezienie harmonii w codzienności.

Wyjątkowe walory wizualne oraz porowata struktura dekoracji pozwalają zmysłom zatracić się w ich niepowtarzalnym wyrazie. Efekt wabi-sabi uzyskujemy dzięki masom zmieszanym z żywicami akrylowymi lub spoiwami mineralnymi. To pozwala nam otrzymać nie tylko intrygujące formy, ale również wysoką odporność na brud. Inspiracja tym stylem jest widoczna w wielu różnych przestrzeniach, a w tym w sypialniach, łazienkach czy salonach domów oraz mieszkań. Takie ściany znajdziesz również w restauracjach, butikach i biurach.

Zdecyduj się na niepowtarzalny projekt

Nasz zespół to profesjonaliści zafascynowani sztuką i gotowi na kreatywne projekty. Jesteśmy otwarci na potrzeby naszych klientów i chętnie proponujemy pozakatalogowe efekty na ścianę, które najlepiej sprawdzą się w konkretnej przestrzeni. Korzystając z naszych usług, masz gwarancję konsultacji na każdym etapie pracy oraz tego, że styl wabi-sabi w Twoim pomieszczeniu będzie prezentował się zjawiskowo. Pozwól nam stworzyć dla Ciebie miejsce, w którym przebywanie będzie przyjemnością.

Zapisz się na newsletter

Art Walls © 2018 Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.